
Світлана Фір
Керівниця Орф-студії “А-Соль”, президентка Орф-Шульверк Асоціації України, Орф-педагог.
У 1995 році закінчила Ростовську-на-Дону консерваторію ім. С. Рахманінова. Музикознавець. 1995-2011рр. була викладачкою в музичному училищі ім. Л. М. Ревуцького. 24 роки працює у сфері музичної педагогіки. У 2008 році стала засновницею дитячої студії музичного розвитку "А-Соль".
Навчалася Орф-підходу в Зальцбурзі "Elemental music and dance pedagogy"
(2010, 2012, 2014 , 2018 рр), стажувалася у відомих світових Орф-педагогів - Дага Гудкіна, Сойлі Перкіо, Ірини Шестопалової, Джеймса Хардінга, Крістіани Вейбліц, Лєнки Поспішилової, Ширлі Салмон, Тетяни Рокитянської, Євгена Білозьорова.
Брала участь в майстер-класах Кіта Тері (бодіперкашн), Андреа Остертаг, Segni mossi. Постійна учасниця міжнародних Орф-семінарів. З 2014 року проводить авторські семінари в Україні. В якості тренера брала участь в 22-му міжнародному літньому Орф-курсі (м.Острог, 2019). Авторка багатьох публікацій з питань орф-педагогіки. У співавторстві з професором, доктором педагогічних наук К. Завалко видала книгу "Основи Орф-педагогіки".

Віра Ібрямова-Сиворакша
2009 - 2011 рр. закінчила Чернігівське музичне училище ім. Л.Ревуцького
за фахом “фортепіано” та здобула професію “викладач, концертмейстер, артист камерного ансамблю”.
2011-2016 рр. закінчила Харківський національний університет мистецтв ім. І.Котляревського та здобула професію “композитор, викладач” та ступінь Магістра.
З 2011 по 2016 рік була учасницею молодіжного фольклористичного гурту «Стежка» (м. Харків). Учасницею конференцій присвячених традиційній музичній культурі України (м. Львів 2015, м. Харків 2016);
З 2013 по 2016 працювала в Лабораторії досліджень нематеріальної культурної спадщини м. Харків на посаді провідного методиста.
Учасниця Школи традиційної музики 2015 та 2016 (м. Київ) та Літньої школи традиційної музики 2017 (с. Феневичі).
Засновниця музичного проекту “ШляхЕтно”, який присвячений традиційній музиці.
Лауреатка багатьох всеукраїнських та міжнародного конкурсів: “Харківські асамблеї” м. Харків, Всеукраїнський конкурс ім. Ревуцького м.Чернігів, Всеукраїнський конкурс композиторів ім. І. Карабиця м.Київ, Міжнародний конкурс “Пентатон” м. Миколаїв.
Авторка численних камерних, камерно-вокальних, хорових, симфонічних творів, музики до вистав “Тихий спалах ніжності” за мотивами повісті Ф.М. Достоєвського “Кроткая” реж. М.Лукашов; “Різдвяна ніч” за мотивами п'єси Т.Г. Шевченка “Назар Стодоля”, режисер Л.В. Садовський; “Злочин і кара” за мотивами одноіменного роману Ф.М.Достоєвського, реж. Л.В. Садовський.
2016-2017 Арт-директорка Зимового фольклорного фестивалю "Коза" м.Чернігів.
Випускниця проекту неформальної освіти “Студії живої історії” 2017 (м. Сєвєродонецьк, м.Бердичів, м.Київ) та авторка проекту “Я живу в селі”.
З 2017 року керівниця Дитячої фольклорної студії "ХатаПтаха" (що існує при Орф-студії "А-Соль")
З 2017 року засновниця курсу занять традиційним співом “Співоча майстерня” (м. Чернігів)
В липні 2019 р. брала участь у 22 Міжнародному Літньому курсі Орф-Шульверк "Elemental Music and Dance Education inspired by the musical style and from of Baroque".
з 2016 року працює в Орф-студії “А-Соль”.

Тетяна Ситор
Навчалася у Чернігівському музичному училищі ім. Л.М. Ревуцького та Ростовській-на-Дону консерваторії за фахом музикознавство. По закінченню навчання повернулася до Чернігова та більше двадцяти років викладає у Чернігівському музичному коледжі.
Останніми роками паралельно з академічною музичною освітою займається Орф-педагогікою. У 2018-2019 роках брала участь в українських та міжнародних майстер класах та семінарах І. Шестопалової, РФ (серпень, 2018 р.), Моніки Кьонки, Польща (листопад, 2018 р.).
Брала участь в «Elemental Music and Dance Education inspired by the musical style and from of Baroque» - 22-nd International Summer Course of Orff-Schulwerk, Ostroh (2019).
З 2018 року працює в Орф-студії “А-Соль”.

Катерина Янчук
Викладачка арт-класу
Навчалася в Чернігівському музичному училищі ім. Л.Ревуцького,
В 2007 р. мала персональну виставку в галереї сучасного мистецтва “Пласт Арт” (м.Чернігів), де також неодноразово брала участь в молодіжних проектах “Перехрестя”.
2009р. - виставка в експоцентрі Мистецького центру “Арсенал” (м. Київ)
Тричі брала участь в щорічному Одеському фестивалі “Вишиванка”.
2002р. представляла свої іграшки на Львівському фестивалі “Етно лялька”
Також брала участь у виставках, що проводились в Чернігівському музеї ім. М.Коцюбинського.
В "А-Соль" працює з 2011 р.

Олена Росстальна
Консультантка Театрального класу
Викладач-філолог, літературознавець, авторка багатьох статей з проблем розвитку світової літератури та драматургії. Кандидатка філологічних наук, доцент; режисерка «Молодіжного драматичного театру «АмаТеа» (м.Чернігів). Навчалася в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка та Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара. З 2001 року – викладачка вищої школи.
З 2012 року працювала та стажувалася у багатьох навчальних та освітніх закладах Європи: Інститут Освіти коледжу Маріно (Дублін, Ірландія, 2012); Освітня театральна компанія «Граффіті» (Корк, Ірландія, 2013, 2015); Театр «Театрекомбінат» (Берлін, Німеччина, 2016), Міжнародна організація «Ініціативи до Змін» (Стокгольм, Швеція, 2016-2018), «Молодіжний освітній центр «Вассатокка» (Інарі, Фінляндія, 2018) тощо.
З 2013 року співавтор творчого проекту «Казки зі старої валізи».
Режисерка більше, ніж 20 вистав. Вистави «Кенотаф або Одіссей та його жінки», «Мовчання», «Антигона», «Полюваня на мисливця» відмічені нагородами «За кращу режисуру» на міжнародних театральних фестивалях.
Менеджерка міжнародного проекту “The Different Stages” (Україна, Швеція, Норвегія, 2016 – 2018), що він був включений до офіційної програми «2018 – Рік культурної спадщини в Європі».
З 2013 – авторка освітніх семінарів та майстеркласів для вчителів, викладачів, батьків та театральних педагогів.
З 2019 – фасілітаторка міжнародної програми «Інструменти Змінотворців» (Ко, Швейцарія).

Ольга Бойко
Викладачка Театрального класу
З 2009 Акторка Молодіжного Драматичного Театру «АмаТеа»
2011 – працювала дитячим аніматором в м. Алушта готель «Porto mare»
З 2008 – займалася вокалом.
З 2012 брала участь у міських заходах («Зелена сцена», «Нічь в музеї» в Чернігівському обласному музеї ім. Галагана, Міжнародному молодіжному театральному фестивалі «Простір») .
З 2014 – працює в Орф-студії «А-Соль» педагогом театрального класу.
2015-2019 – разом з Оленою Росстальною працювала над створенням вистави с учнями Театрального класу : «Казка про маленького Краплика», «Гном та чарівний годинник», «Незвичайна історія про ельфів та чарівні зірки», «Маленькі тролі та велика повінь», «Пеппі Довга Панчоха», «Урок для справжніх Леді», «Велика пухнаста тата», «Таємниця зниклого снігу», «Синій птах».
2018 – 2019 брала участь в інклюзивному проекті Молодіжного драматичного театру «АмаТеа» для дітей з особливими освітніми потребами «Живі Історії».
2019 – Була помічником фасилітатора у програмі «Інструменти Змінотворців» (Ко, Швейцарія)
Вистави і проекти:
Молодіжний Драматичний Театр «АмаТеа»
«Кенотаф або Одіссей та його жінки» (по п’єсі О.Бейдермана); «31 червня» (по повісті Дж.Б. Прістлі); «Антігона» (по п’єсі Ж.Ануя); «Fleurs de Vie» (по п’єсі Л.Франчіні); «Веер в залог любви» (по п’єсі Ю.Міміми»); «Таке собі життя» (спектакль-враження); «Трилогія» (по п’єсам Т.Уільмса); «Кентервільський привид» (по повісті О.Уайльда); "Лицарі Круглого столу" (Ж.Кокто); "Живий портрет" (А.Морето); Полювання на мисливця (соціальна драма за твором В. Мастросімона); Синій птах (вистава-квест); Хапай злодія! (Держи вора!) та брала участь у виставах театрального классу.
Майстерня Драматичного Простору Чернігівського Художнього Музею ім. Григорія Галагана:
2012 - спектакль «Мазепа» (режисер-постановник заслужений артист України Олексій Биш)
2012- спектакль «Она…, или три песни плача Папы» (керівник Роман Покровский).

Олена Воєділова
Викладачка класу Креативного руху та імпровізаційної хореографії
Кандидат педагогічних наук, доцент Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, авторка більше 70 наукових робіт з проблем збереження здоров’я, хореографічної освіти та фізичного розвитку дітей; активна громадська діячка (засновниця ГО «Платформа освітніх ініціатив»); тренерка освіти; організаторка освітніх івентів.
За освітою хореограф, має звання кандидата в майстри спорту з художньої гімнастики.
Олена постійно підвищує педагогічну майстерність та професійну компетентність в опануванні Орф-педагогіки та суміжних напрямків:
«Рух і танець в орф-педагогіці» (ГО «ОРФ асоціація України (жовтень 2017); «Тіло і експресія в психотерапії та освіті» (навчання технік танцювально-рухової психотерапії) (Українська спілка психотерапевтів Укр. католицький університет (кафедра психології та психотерапії, жовтень 2017); Семінар з ейдетики (вересень, 2017); Вебінар «Виховання в стилі коучинг» (вересень 2017 р.); Зустріч «Ми чи Я і Я» ранній розвиток для дітей (вересень 2017 р.); Онлайн курс «Вчись вчитися» (жовтень 2017 р.); Майстер-клас «Контактна імпровізація» (жовтень 2017 р.); Обласний форум «Інноваційні стратегії розвитку в хореографії» (виступ на пленарному засіданні) (9 грудня 2017 р.); Дизайн-мислення для інновацій (Prometheus Благодійна організація «Фонд випускників України» та Школа бізнесу Дарден США(11.12.2017); Курс тренера освіти (Національна академія педагогічних наук України; Інститут обдарованої дитини (02-03.2018); ОРФ-педагогіка: сучасні виміри впровадження (ГО «ОРФ асоціація України» (18.02.2018); Саміт позитивних освітніх змін (EdLab Innovative Education (12.05.2018); Upgrade teach forum (EdLab Innovative Education (15.12.2018)); Фестиваль освітнього лідерства «Clever» (Київський університет імені Бориса Грінченка (22.09.2018); Проект: Innowacyjny uniwersytet i przywództwo Faza IV: strategie komunikacyjne i relacje uniwersytet-szkoła (Польща (10.2018-06.2019); «Орф-музика та рух» (ORFF асоціація України (9-10.02.2019); «Унікальні методи та методики розкриття талантів та здібностей» (Всеукраїнський фестиваль практичної психології «Гармонія»(23-24.03.2019); організатор Фестивалю європейських освітніх практик EduFest (18.05.2019) та інші.